Tokió 2020: ezt kínálja az olimpia szerdán és csütörtökön
Szerző: Dehir.hu | info@dehir.hu Közzétéve: 2021.07.27. 21:16 | Frissítve: 2021.07.27. 21:16
Tokió - Női vízilabdázóink szerdán reggel héttől az Egyesült Államok ellen vívnak fontos mérkőzést, úszóink éremért ugranak a medencébe.
A koronavírus-járvány miatt egy esztendővel ezelőttről elhalasztott nyári ötkarikás játékok programja a következő két napban. Az időpontok magyar idő szerint.
Július 28., szerda:
ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
3.00-6.00: férfi és női egyes negyeddöntő
8.00-11.00: férfi és női egyes negyeddöntő
13.00-15.00: férfi egyes negyeddöntő
CSELGÁNCS (Nippon Budokan)
4.00-7.30: férfi 90 kg (Tóth Krisztián) selejtező, negyeddöntő
10.00-12.50: FÉRFI 90 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ
EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)
1.30-4.40: elődöntő - férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz)
ÍJÁSZAT (Jumenosima Íjászpark)
2.30-6.25: férfi 64-es tábla és 32-es tábla (Balogh Mátyás?)
9.00-11.40: férfi 64-es tábla és 32-es tábla (Balogh Mátyás?)
ÖKÖLVÍVÁS (Kokugikan Aréna)
4.00-7.45): férfi 57 kg nyolcaddöntő
10.00-13.45: férfi 57 kg nyolcaddöntő
TENISZ (Ariake Teniszpark)
4.00-13.00: férfi egyes harmadik forduló
TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)
9.00-14.30 (2.00-7.30): női egyes csoportmérkőzések
18.00-21.30 (11.00-14.30): férfi egyes csoportmérkőzések
ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)
3.30-6.05: elődöntők, döntők - férfi 100 m gyors (ed) (Németh Nándor?, Szabó Szebasztián?), NŐI 200 M GYORS (d), FÉRFI 200 M PILLANGÓ (d) (Kenderesi Tamás?, Milák Kristóf), női 200 m pillangó (ed) (Hosszú Katinka?, Kapás Boglárka?), férfi 200 m mell (ed), NŐI 200 M VEGYES (d) (Hosszú Katinka?), NŐI 1500 M GYORS (d) (Késely Ajna?, Mihályvári-Farkas Viktória?), FÉRFI 4X200 M GYORSVÁLTÓ (d) (Magyarország?)
12.00-14.30: előfutamok - női 100 m gyors, férfi 200 m hát (Telegdy Ádám), női 200 m mell (Békési Eszter), férfi 200 m vegyes (Cseh László, Kós Hubert), női 4x200 m gyorsváltó (Magyarország)
VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)
5.00-11.00: női szörf (Cholnoky Sára), Finndingi (Berecz Zsombor)
VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok)
3.00-8.20: férfi kard csapatverseny (Szilágyi Áron, Szatmári András, Decsi Tamás, Gémesi Csanád), nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő, mérkőzés az 5. és a 7. helyért
11.30-13.40: FÉRFI KARD CSAPATVERSENY, bronzmérkőzés, DÖNTŐ
VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
7.00: női csoportmérkőzés (B): Magyarország-Egyesült Államok
Július 29., csütörtök:
ASZTALITENISZ (Tokiói Fővárosi Sportcsarnok)
4.00-6.00: női egyes elődöntő
8.00-10.00: férfi egyes elődöntő
13.00-15.10: NŐI EGYES bronzmérkőzés, DÖNTŐ
CSELGÁNCS (Nippon Budokan)
4.00-7.30: férfi 100 kg (Cirjenics Miklós) selejtező, negyeddöntő
10.00-12.50: FÉRFI 100 KG vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ
EVEZÉS (Sea Forest Evezős Pálya)
1.30-4.50: F, E és D döntő - férfi egypár (Pétervári-Molnár Bendegúz?)
ÍJÁSZAT (Jumenosima Íjászpark)
2.30-6.25: férfi 64-es tábla és 32-es tábla (Balogh Mátyás?)
9.00-11.40: férfi egyéni 64-es tábla és 32-es tábla (Balogh Mátyás?)
KÉZILABDA (Jojogi Nemzeti Sportcsarnok)
12.30: női csoportmérkőzés, Magyarország - Oroszország
SPORTLÖVÉSZET (Aszaka Lőtér)
2.00-5.45: női sportpisztoly (Major Veronika), pontlövészet, 30 lövés
TENISZ (Ariake Teniszpark)
4.00-13.00: férfi egyes negyeddöntő
TOLLASLABDA (Muszasino Sportközpont)
2.00-8.30: női egyes nyolcaddöntő
10.00-15.00: férfi egyes nyolcaddöntő
TORNA (Ariake Tornaközpont)
12.50-15.05: NŐI EGYÉNI ÖSSZETETT DÖNTŐ (Kovács Zsófia?)
ÚSZÁS (Tokiói Vizes Központ)
3.30-6.10: elődöntők, döntők - FÉRFI 800 M GYORS (d) (Kalmár Ákos?), FÉRFI 200 M MELL (d), női 100 m gyors (ed), férfi 200 m hát (ed) (Telegdy Ádám?), NŐI 200 M PILLANGÓ (d) (Hosszú Katinka?, Kapás Boglárka?), FÉRFI 100 M GYORS (d) (Szabó Szebasztián?, Németh Nándor?), női 200 m mell (ed), férfi 200 m vegyes (ed) (Cseh László?, Kós Hubert?), NŐI 4X200 M GYORSVÁLTÓ (d) (Magyarország?)
12.00-14.30: előfutamok - női 800 m gyors (Késely Ajna), férfi 100 m pillangó (Milák Kristóf, Szabó Szebasztián), női 200 m hát (Burián Katalin, Hosszú Katinka), 4x100 m mix vegyesváltó (Magyarország)
VÍVÁS (Makuhari Rendezvényközpont, B csarnok):
7.00-9.25: női tőr csapatverseny (Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra, Mohamed Aida) nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő, mérkőzés az 5. és a 7. helyért
11.30-14.30: NŐI TŐR CSAPATVERSENY, bronzmérkőzés, DÖNTŐ
VITORLÁZÁS (Enosima Jachtkikötő)
5.00-11.00: női szörf (Cholnoky Sára), Laser Standard (Vadnai Benjamin), Laser Radial (Érdi Mária), Finndingi (Berecz Zsombor)
VÍZILABDA (Tacumi Vízilabdaközpont)
3.00: férfi csoportmérkőzés (A): Magyarország - Dél-afrikai Köztársaság