Labdarúgó Magyar Kupa, 4. forduló: Kecskemétre utazik a Loki
Szerző: Dehir.hu | info@dehir.hu Közzétéve: 2021.09.19. 21:05 | Frissítve: 2021.09.20. 07:21
Debrecen - Október 27-én lesz a legjobb 16 közé jutásért a meccs, egy találkozó dönt a továbbjutásról, az NB II-es klub a házigazda.-
Vasárnap estére kiakalult a labdarúgó MOL Magyar Kupa legjobb 32 együttesének mezőnye.
A 3. fordulóban még érdekelt debreceni klubok közül az NB III-as DEAC hazai környezetben alulmaradt az első ligában listavezető Kisvárdával szemben, míg a Loki egygólos győzelmet aratott a III. osztályban szereplő Veszprém otthonában.
Mind a tizenkét NB I-es csapat versenyben maradt.
MOL Magyar Kupa, 3. forduló,
az élvonalbeli csapatok párharcai:
Veszprém (NB III.) - DVSC 0-1
DEAC (NB III.) - Kisvárda 0-2
Ajka (NB II.) - Gyirmót 0-1
Hatvan (megyei I.) - FTC 0-9
Tiszakécske (NB II.) - Újpest 0-3
Sopron (NB III.) - Fehérvár 2-6
Gyömrő (megye II.) - Paks 1-9
Vác (NB III.) - ZTE 0-4
Komárom (NB III.) - Mezőkövesd 0-2
Sényő (NB III.) - MTK 0-7
Siófok (NB II.) - Puskás Akadémia 0-3
Nyíregyháza (NB II.) - Honvéd 1-5
Késő este kisorsolták az október 27-én esedékes 4. forduló párosításait.
A Loki az NB II-es Kecskeméti TE Hufbau ellen mérkőzik, a találkozót a hírös városban rendezik. E fordulóban is egy összecsapás dönt a továbbjutásról.
A kecskemétiek újoncként szerepelnek az NB II-ben, ráadásul nem is akárhogy, hisz remek formájuknak köszönhetően, mindössze egy vereséggel a tabella 3. helyén állnak.
A legjobb 16 közé jutásért két NB I-es párharc is lesz: a Kisvárda az MTK csapatát, a Zalaegerszeg pedig a Honvéd gárdáját fogadja.
A 4. forduló teljes párosítása:
Szombathelyi Haladás (NB II) - Gyirmót FC Győr (NB I)
Jászberény (NB III) - Vasas FC (NB II)
Budafoki MTE (NB II) - Újpest FC (NB I)
ESMTK (NB III) - Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
Kisvárda Master Good (NB I) - MTK Budapest (NB I)
FC Nagykanizsa (NB III) - Tatabánya SC (NB III)
BVSC-Zugló (NB III) - MOL Fehérvár FC (NB I)
Kecskeméti TE Hufbau (NB II) - DVSC (NB I)
Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II) - Mezőkövesd Zsóry FC (NB I)
WKW ETO FC Győr (NB II) - Puskás Akadémia (NB I)
III. Kerületi TVE (NB II) - Paksi FC (NB I)
Aqvital FC Csákvár (NB II) - Pécsi MFC (NB II)
Szegedi VSE (megyei I) - Ceglédi VSE (NB III)
ZTE FC (NB I) - Budapest Honvéd (NB I)
Kolorcity Kazincbarcika (III) - Diósgyőri VTK (NB II)
VSK Tököl (megyei I) - Ferencváros (NB I)