Aranyesőt produkáltak az atléták
Szerző: Dehir.hu | info@dehir.hu Közzétéve: 2011.09.13. 09:21 | Frissítve: 2011.09.13. 09:21
Debrecen – A hétvégén Miskolcon versenyeztek a DSC-SI ifjú atlétái, akik 18 érmet hoztak haza egy nemzetközi tornáról.
Az elmúlt hétvégén a Debreceni Sportcentrum-Sportiskola atlétika-szakosztályának gyermek korcsoportú atlétái Miskolcon nemzetközi versenyen vettek részt. A szakosztály legfiatalabb versenyzői (1999-2002-es születésűek) 19 sportoló részvételével Perényi Gabriella szakágvezető edző vezetésével 18 érmet szereztek a versenyen. A gyermekek fegyelmezetten, egymást segítve küzdöttek, és egyéni legjobb eredményeket értek el, szinte minden versenyszámukban.
Kiemelkedő eredmények:
Győri Blanka (2000) 60 m gátfutás aranyérem (11,2), 300m síkfutás ezüstérem (50,9)
Hevesi Hanna (2001) 60 m gátfutás aranyérem (11,6), távolugrás (402) ezüstérem
K. Szabó Gabriella (2002) 600m síkfutás aranyérem (1: 58,9)
Csóka Péter (2000) távolugrás aranyérem (400)
Batai Ákos 60m gátfutás ezüstérem (11,2), 300m síkfutás bronzérem (52,2)
Hajnal Szabina(2000) 60m gátfutás (12,0),távolugrás bronzérem (414 )
Pál Bianka(1999) 60m gátfutás (11,0) ezüstérem
Timmer Maja Zsófia(2001) 60m gátfutás (11,6) ezüstérem
Arany Gergő (2003) 600m síkfutás (2:12,0) ezüstérem
Kis Eszter (2001) 300m síkfutás (55,0) bronzérem
Bécsi Bella (2001) magasugrás (105) bronzérem
Szilágyi Péter (1999) 300 m síkfutás (49,0) bronzérem
Gulyás Benjamin (2001) 300m síkfutás (59,4) bronzérem
Sarkadi Dániel (2000) 1000m síkfutás ( 3:50,5 ) bronzérem,
K. Szabó Gabriella: 60m síkfutásban versenyen kívül a 3. legjobb időt futotta (9,95 )
Negyedik helyen végeztek és csak egy hajszálon múlott az érmük:
Papp Adrienn (2001) távolugrás (385) , 60 m síkfutás (9,6)
Szilágyi Péter (1999) távolugrás ( 413 ), 60m síkfutás ( 8,7 )
Csóka Vera ( 2000) 60 m gátfutás (12,2)
Batai Ákos ( 2000 )60 m síkfutás (9,1)
Csóka Péter ( 2000) magasugrás (125)
Ötödik hely:
Timmer Maja Zsófia (2001) 60m síkfutás (9,8) Pál Bianka (1999) magasugrás (119)
Zsurzsa Dániel (2000) 1000m síkfutás (3:56,3), Gulyás Benjamin (2001)60m gátfutás (14,4)
Lakatos Jonatán 60m síkfutás (10,6)
Hatodik hely:Kovács Kitti Barbara (2000) távolugrás (404),Sarkadi Dániel (2000)60m gátfutás (12,8)
K.Szabó Gabriella (2002) távolugrás 340
Hetedik hely:
Kis Eszter (2001) 60m síkfutás 10,3, Timmer Maja Zsófia (2001)távolugrás ( 371)
Csóka Péter (2000) kislabda hajítás (36,14)
Nyolcadik hely:
Bécsi Bella (2001) távolugrás, Lakatos Jonatán (2002)távolugrás,
Csóka Vera (2000) magasugrás (110)
Gulyás Benjamin (2001) 60m síkfutás (10,6)
HOZZÁSZÓLÁSOK (0)