Sportnap miatt forgalomkorlátozás lesz a Nagyerdőn
Szerző: Dehir.hu | info@dehir.hu Közzétéve: 2014.05.22. 17:19 | Frissítve: 2014.05.22. 17:19
Debrecen – Déltől 15 óráig rendezi meg sportnapját a TEVA Gyógyszergyár. Ebben az időben a Nagyerdőn több utcában nem lehet majd autóval közlekedni.
A rendezvény miatt a Pallagi út: Nagyerdei körút - Benczúr Gyula utca közötti szakasza a Gyógyszergyár felé, valamint az Oláh Gábor utca a Nagyerdei körút felé, valamint a Nagyerdei körút: Pallagi út és Hadházi út, valamint a Hadházi út és Martinovics utca közötti szakasza, továbbá teljes szélességében és teljes hosszon lezárják az Ady Endre utat.
A fenti időszak alatt a 10-es, 10A, 10Y-os, 12-es, 13-as, 16-os, 22-es, 22Y-os, 23Y-os, 24-es, 24Y-os, 51E jelzésű autóbuszok közlekedésében változás lesz, a következők szerint:
10/10A/10Y-os autóbusz
- IT Services Hungary Kft./Vezér utca felé: a járatok útvonala nem változik, de a Szociális Otthon elnevezésű megállóhelyet nem érintik.
- Nagyállomás felé: a 10-es és 10A jelzésű autóbuszok az Auguszta megállóhely után a Móricz Zsigmond út (balra) - Pallagi út - Gyógyszergyár - Pallagi út - Móricz Zsigmond út - Dóczy József utca - Egyetem tér (balra) - Nagyerdei körút - Klinikák (megfordul) - Nagyerdei körút, tovább az eredeti útvonalon.
A 10Y-os autóbuszok a Gyógyszergyár megállóhely után a Pallagi út - Móricz Zsigmond út - Dóczy József utca - Egyetem tér (balra) - Nagyerdei körút - Klinikák (megfordul) - Nagyerdei körút - majd tovább az eredeti útvonalon.
Az autóbuszok csak a Móricz Zsigmond út elnevezésű megállóhelyen állnak meg.
12-es autóbusz
A járatok útvonala nem változik, azonban a Szociális Otthon elnevezésű megállóhelyen a járatok nem állnak meg.
13-as autóbusz
- Pallag felé: A járatok útvonala nem változik, azonban a Szociális Otthon elnevezésű megállóhelyen a járatok nem állnak meg.
- Segner tér felé: a Gyógyszergyár elnevezésű megállóhely után a Pallagi út - Móricz Zsigmond út - Dóczy József utca - Egyetem tér (balra) - Nagyerdei körút - Klinikák (megfordul) - Nagyerdei körút - majd tovább az eredeti útvonalon.
Az autóbuszok csak a Móricz Zsigmond út elnevezésű megállóhelyen állnak meg.
16-os autóbusz
- Gyógyszergyár felé: a Baksay Sándor utca elnevezésű megállóhely után (balra) - Hadházi út - Martinovics utca (balra) - Nagyerdei körút - Klinikák - Pallagi út
Az autóbuszok a terelőútvonalon csak a Klinikák (fürdő oldalában) elnevezésű megállóhelyen állnak meg. A Szociális Otthon megállóhelyen az autóbuszok nem állnak meg.
- Nagyállomás felé: Gyógyszergyár elnevezésű megállóhely után a Pallagi út - Móricz Zsigmond út - Dóczy József utca - Egyetem tér (balra) - Nagyerdei körút - Klinikák (megfordul) - Nagyerdei körút - Martinovics utca - Zákány utca - majd tovább az eredeti útvonalon.
Az autóbuszok a terelőútvonalon csak a Móricz Zsigmond út és a Klinikák (Klinika oldalában) megállóhelyen állnak meg.
22-es autóbusz
A Klinikák megállóhelytől visszafordul, majd a Nagyerdei körút - Martinovics utca (balra) - Hadházi út - Benczúr Gyula utca - Köztemető, Főkapu - majd tovább az eredeti útvonalon.
Az autóbuszok a terelőútvonalon nem állnak meg.
22Y-os autóbusz
Az Auguszta elnevezésű megállóhely után a Móricz Zsigmond út (balra) - Pallagi út - Gyógyszergyár - Pallagi út - Móricz Zsigmond út - Dóczy József utca - Egyetem tér (balra) - Nagyerdei körÚt - Klinikák (megfordul) - Nagyerdei körút - Martinovics utca (balra) - Hadházi út - Benczúr Gyula utca - Köztemető, Főkapu - majd tovább az eredeti útvonalon.
Az autóbuszok a terelőútvonalon csak a Móricz Zsigmond utca és a Klinikák (a Klinikák oldalában) elnevezésű megállóhelyen állnak meg.
23Y-os autóbusz
- Veres Péter utca felé: a Besze János utca megállóhely után a Martinovics utca - Zákány utca - tovább az eredeti útvonalon.
- Doberdó utca felé: a Baksay Sándor utca megállóhely után balra Hadházi út - Martinovics utca - Nagyerdei körút - tovább az eredeti útvonalon.
Az autóbuszok a terelőútvonalon nem állnak meg.
24-es autóbusz
A Köztemető, Főkapu megállóhely után vissza a Benczúr Gyula utca - Hadházi út - Martinovics utca - Nagyerdei körút - Klinikák - tovább az eredeti útvonalon.
Az autóbuszok a terelőútvonalon nem állnak meg.
24Y-os autóbusz
A Köztemető, Főkapu megállóhely után vissza a Benczúr Gyula utca - Hadházi út - Martinovics utca - Nagyerdei körút - Pallagi út - majd tovább az eredeti útvonalon.
Az autóbuszok a terelőútvonalon csak a Klinikák (Fürdő oldalában) megállóhelyen állnak meg, illetve a Szociális otthon megállóhelyen a járatok nem állnak meg.
51E autóbusz
A Klinikák megállóhelytől a taxiállomáson keresztül megfordulnak, majd a Nagyerdei körút - Martinovics utca - Zákány utca - Kassai út - Baksay Sándor utca (balra) - Hadházi út - Martinovics utca - Nagyerdei körút - Klinikák - tovább az eredeti útvonalon.
Az autóbuszok a terelőútvonalon nem állnak meg.
HOZZÁSZÓLÁSOK (0)